STREFA DLA KANDYDATA

Oferty pracy w WSG

Lektor języka angielskiego / rosyjskiego/ niemieckiego / hiszpańskiego/ francuskiego / Bydgoszcz
Numer referencyjny: 123/BYD/SJO/09/2022
Data ważności oferty: 31.05.2023.

Szkoła Języków Obcych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy poszukuje lektorów języków obcych:  

LEKTOR JĘZYKA  ANGIELSKIEGO / ROSYJSKIEGO / NIEMIECKIEGO / HISZPAŃSKIEGO / FRANCUSKIEGO

Osoby zatrudnione na stanowisku odpowiedzialne będą za:

  • prowadzenie lektoratu języka obcego dla słuchaczy;
  • prowadzenie zajęć w ramach kursów nauki wybranego języka obcego.

Od kandydatów oczekujemy:  

  • wykształcenia nauczycielskiego (filologia, lingwistyka stosowana, kolegium nauczycielskie);
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć online będzie plusem.

Oferujemy:  

  • cykliczną współpracę;
  • zajęcia grupowe i indywidualne z uczniami dorosłymi;
  • szkolenie w zakresie pracy z MS Teams.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jeśli Pani/a aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, otrzyma Pan/i zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań kandydata. Rozmowa będzie również okazją, aby Pan/i dowiedział się więcej o Wyższej Szkole Gospodarki, projekcie, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach. 

WAŻNE!
Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny i wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydatów z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl.

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Sprawdź, w jakim obszarze i dziedzinie
poszukujemy obecnie pracowników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI
Dział Personalny: ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, tel. (0 52) 567 07 12, e-mail: kadry@byd.pl
Siedziba Działu Personalnego: ul. Obrońców Bydgoszczy 1, II piętro.