STREFA DLA KANDYDATA

Oferty pracy w WSG

Nauczyciel/ka akademicki/ka -doktor z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu, kulturze fizycznej
Numer referencyjny: 123/BYD/KGT/07/2022
Data ważności oferty: 30.09.2022.

Instytut Zarządzania i Gospodarki Usług Turystycznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy prowadzi rekrutację na stanowisko:

Nauczyciel/ka akademicki/ka - doktor z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w tym nauk o kulturze fizycznej.

​Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie zajęć w języku polskim i angielskim w ​odpowiedniej do przedmiotu formie: wykładów, ćwiczeń;
  • realizacja zajęć w oparciu o standardy nauczania na kierunku;
  • prowadzenie zajęć zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej przy użyciu platform e-learningowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • stopnia naukowego doktora z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w tym nauk o kulturze fizycznej;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć;
  • doświadczenia w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych na  uczelni;
  • znajomości obsługi platform do pracy zdalnej;
  • dyspozycyjności  do  realizacji  zajęć  dydaktycznych  w  dni  powszednie  oraz w weekendy – stacjonarnie w kilku lokacjach oraz hybrydowo / online.

Oferujemy:

  • kontrakt dydaktyczny;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • bogaty system benefitów pracowniczych m.in. zniżki na usługi WSG np. Studia Podyplomowe, Kursy i Szkolenia, Półkolonie dla Dzieci, Przedszkole Akademickie, Żłobek, Revital, Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, usługi Print & Design i Akademickiego Centrum Medycznego i in;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV oraz wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl

Jeśli Pana/i aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, otrzyma Pan/i zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań kandydata. Rozmowa będzie również okazją, aby Pan/i dowiedział/a się więcej o Wyższej Szkole Gospodarki, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach.

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Sprawdź, w jakim obszarze i dziedzinie
poszukujemy obecnie pracowników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI
Dział Personalny: ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, tel. (0 52) 567 07 12, e-mail: kadry@byd.pl
Siedziba Działu Personalnego: ul. Obrońców Bydgoszczy 1, II piętro.