STREFA DLA KANDYDATA

Oferty pracy w WSG

OLIGOFRENOPEDAGOG / INOWROCŁAW
Numer referencyjny: 116/OLI/INO/06/2022
Data ważności oferty: 31.07.2022.

Przedszkole Akademickie Uniwersytet Dziecięcy oraz Żłobek Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu, którego misją jest połączenie profesjonalnej opieki i edukacji z ciepłą rodzinną atmosferą oraz zapewnienie wszechstronnego rozwoju dzieciom, prowadzi rekrutację na stanowisko:

OLIGOFRENOPEDAGOG

Miejsce pracy: Inowrocław 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

 • sprawowanie opieki nad dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualnej, dostosowanie zajęć terapeutycznych i ćwiczeń dydaktycznych do potrzeb uczestników;
 • prowadzenie indywidualnej terapii na podstawie programów terapeutycznych oraz wprowadzanie dziecka w zajęcia grupowe, zabawy z dziećmi w grupie.

Od kandydatów oczekujemy:

 • ukończonych studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom;
 • przygotowania pedagogicznego;
 • kreatywności i sympatycznego usposobienia;
 • wysokiej kultury osobistej oraz empatycznego i cierpliwego podejścia do podopiecznych;
 • odpowiedzialności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności współpracy zespołowej;
 • niekaralności (kandydat/ka nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe).

Oferujemy:

 • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej;
 • przyjazną atmosferę współpracy w doświadczonym zespole;

 • bogaty systemem benefitów pracowniczych m.in. zniżki na usługi WSG np. Studia Podyplomowe, Kursy i Szkolenia, Półkolonie dla Dzieci, Przedszkole Akademickie, Żłobek, Revital, Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, usługi Print & Design i Akademickiego  Centrum Medycznego i in.

 • możliwość wsparcia rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej:  CV oraz  wypełnioną  zgodę rekrutacyjną  dla  kandydata z  zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Sprawdź, w jakim obszarze i dziedzinie
poszukujemy obecnie pracowników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI
Dział Personalny: ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, tel. (0 52) 567 07 12, e-mail: kadry@byd.pl
Siedziba Działu Personalnego: ul. Obrońców Bydgoszczy 1, II piętro.