STREFA DLA KANDYDATA

Oferty pracy w WSG

WYKŁADOWCA AKADEMICKI - LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
Numer referencyjny: 86/KLS/BYD/08/2021
Data ważności oferty: 30.09.2021.

Katedra Lingwistyki Stosowanej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy poszukuje osób na stanowisko: 

WYKŁADOWCA  AKADEMICKI - LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Miejsce pracy: Bydgoszcz 

Osoba zatrudniona na stanowisku adiunkta odpowiedzialna będzie za: 

  • prowadzenie zajęć (wykładów i ćwiczeń) w zakresie nauczania języka hiszpańskiego, 
  • prowadzenie części zajęć przy użyciu aplikacji MS Teams. 

Od kandydatów oczekujemy: 

  • wykształcenia wyższego, 
  • doświadczenia w prowadzeniu zajęć w zakresie językoznawstwa hiszpańskiego, 
  • umiejętności przekazywania wiedzy, 
  • wysokich zdolności interpersonalnych, 
  • umiejętności obsługi narzędzi internetowych do kształcenia zdalnego (oferujemy szkolenia w tym zakresie), 

Oferujemy: 

  • cykliczną współpracę, 
  • szkolenia i zniżki na ofertę WSG. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV oraz wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl.

Jeśli Pani/a aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, otrzyma Pani/an zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań kandydata. Rozmowa będzie również okazją, aby Pani/an dowiedział się więcej o Wyższej Szkole Gospodarki, projekcie, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach. 

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Sprawdź, w jakim obszarze i dziedzinie
poszukujemy obecnie pracowników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI
Dział Personalny: ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, tel. (0 52) 567 07 12, e-mail: kadry@byd.pl
Siedziba Działu Personalnego: ul. Obrońców Bydgoszczy 1, II piętro.