STREFA DLA KANDYDATA

PROCES REKRUTACJI

Procesy Rekrutacyjne realizowane przez Dział Personalny, w zależności od bieżących potrzeb, dotyczą zarówno pracowników naukowo-dydaktycznych jak i pracowników administracyjnych. Informacje o aktualnych ofertach znajdziesz w zakładce "OFERTY PRACY". 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W realizowanej Polityce Personalnej wykorzystujemy liczne narzędzia służące utrzymaniu wysokich standardów zatrudnienia. Stawiamy na rozwijanie kapitału ludzkiego poprzez podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych. Pracownicy naukowo - dydaktyczni mogą liczyć na wielopłaszczyznową pomoc w rozwoju naukowym, pracownicy administracyjni natomiast mają możliwość korzystania z systemu szkoleń o bogatej ofercie tematycznej.

Status pracownika WSG stwarza możliwość uzyskania licznych benefitów, począwszy od zniżek na szkolenia i studia, poprzez rabaty na usługi oferowane przez Akademickie Centrum Medyczne i Centrum Fitness i Dietetyki Rewital, a skończywszy na atrakcyjnych pakietach oferowanych w ramach Uniwersytetu Rodzinnego (Przedszkole Akademickie, Żłobek, \Półkolonie, Uniwersytet Trzeciego Wieku). Pracownicy mogą również liczyć na pomoc socjalną oraz na wiele innych rozwiązań ułatwiających rozwój zawodowy i osobisty. 

Jeśli znajdziecie Państwo ofertę, która Państwa zainteresuje lub chcielibyście Państwo po prostu zaprezentować nam swoją kandydaturę, proszę o zapoznanie się z procedurą RODO obowiązującą w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, klikając na poniższy lin:

WYMOGI FORMALNE Rekrutacja

Sprawdź, w jakim obszarze i dziedzinie
poszukujemy obecnie pracowników.

WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI
Dział Personalny: ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, tel. (0 52) 567 07 12, e-mail: kadry@byd.pl
Siedziba Działu Personalnego: ul. Obrońców Bydgoszczy 1, II piętro.